Нотингам Форест и Манчестър Юнайтед се изправят един срещу друг в междинния 30-и кръг от Премиър лийг. Срещата ще е на стадион "Сити Граунд" с начален час 22:00 наше време.

Домакините са на върха на щастлието, след като достигнаха полуфиналите във ФА Къп преди 3 дни. Тогава те отстраниха Брайтън навън след дузпи и в следващата фаза на "Уембли" ще играят с Манчестър Сити. В Премиър лийг, възпитаниците на Нуно Еспирито Санто също се представял отлично. Те са трети с 54 точки, на 4 зад Арсенал и 5 пред Челси. Головата разлика на днешните домакини е 49:35. Извън строя за довечера са Крис Ууд и Морган Гибс-Уайт, но и двамата ще минат късен фитнес тест, за да се реши дали могат да помогнат за определен период от време в мача.

"Червените дяволи" са на крайно незавидното 13-о място с 37 точки. Головата им разлика е 37:40. Преди паузата за националните отбори те спечелиха с 3:0 в Лестър. Добрите новини за мениджъра Рубен Аморим са завръщането на Хари Магуайър, Лени Йоро и резервният страж Алтай Байъндър. Люк Шоу вече тренира, но още не е готов за игра. В лазарета остават Лисандро Мартинес, Амад Диало, Ейдън Хевън, Коби Мейну и Джони Евънс.

По-рано през сезона на 7 декември в 15-ия кръг Форест надигра Юнайтед с 3:2 на "Олд Трафорд".