В Левски продължават активно да търсят нов треньор за тима.
Отборът стартира зимната си подготовка на 4 януари, но все още не е ясно кой ще наследи
Станислав Генчев на треньорския пост.
Първо от ръководството на Левски се бяха насочили към специалисти основно от Испания и Португалия, но в последно време стана ясно, че този кръг е разширен, съобщава "Мач Телеграф“.
Мажоритарният собственик
Наско Сираков и компания стигнаха дори до далечен Уругвай, а сега са се насочили и към Средна Европа.
Според информацията, в последните дни се водят разговори и с двама кандидати от Словакия. Става въпрос за млади специалисти, които в момента са свободни. Но не и без опит. Не е ясно обаче дали и тези преговори ще дадат резултат.
"Нещата не са толкова лесни, колкото изглеждат. В такъв етап никой не бърза. Всеки стои и се оглежда. Така е и с треньорите, и с играчите. Не знаеш дали няма да излезе нещо по-добро. А не сме и сами на пазара“, коментират от "Герена“ пред медията.
В клуба се надяват, че все пак ще има щастлива развръзка днес, за да може на 4 януари "сините“ да стартират нормална подготовка.
Твърди се, че в последните дни
Наско Сираков е получил два отказа.
Първият е бил от
Диего Лопес, а след това и от
Александър Станоевич.
"Сините“ обаче на този етап са категорични, че докрай ще търсят вариант за нов треньор от чужбина.