Старши треньорът на Интер - Симоне Индзаги, говори след равенството на неговия тим срещу Ювентус. Неделното "Дерби д'Италия" на "Джузепе Меаца" завърши 4:4.

"Огорчен съм, но като треньор трябва да анализирам всичко и да говоря с тях утре, тъй като играчите изглеждаха тъжни в съблекалнята. Това е разочароващо, тъй като се изправихме срещу Ювентус, чиято най-голяма сила е защитата, и създадохме толкова много положения за гол, без да спечелим. Трябваше да отбележим 7-8 гола срещу отбор, който до този момент бе допуснал само едно попадение. Малко загубихме форма, след което при четвъртия гол направихме поредица от грешки. Това реши срещата, която определено заслужавахме да спечелим. Допускаме лесни голове, което откровено е неприемливо. Вероятно щяхме да спечелим този мач с доста малко усилия през миналия сезон. Това е равенство, а не поражение, но трябва да призная, че се чувства като загуба. Ще бъда честен, никога не съм бил част от такъв мач", завърши Индзаги.