От Дунав отправят покана към футболните фенове за подкрепа срещу шампиона Левски. Срещата от третия кръг на първенството ще е в зала "Дунав“ на 29 октомври, вторник, от 19:00 часа.

До момента русенци са с една точка, след като загуби с 1:3 гейма като домакин от Локомотив Пловдив и с 2:3 при гостуването си на Черно море във Варна. Левски е на върха в класирането с 6 точки след успехи с по 3:0 гейма над ЦСКА и над Нефтохимик.

"Горещи футболни фенове, заповядайте на…волейбол! Нека подкрепим любимия ни "Дунав“, гласи поканата разпространена от клуба за мача във вторник.

Треньорът на Дунав Пламен Христов заяви преди началото на сезона, че целта пред Дунав на първо място е да остане в Суперлигата и, ако може още едно или две места напред, т.е. девето – десето място.