Александър Тунчев, треньор на Арда (Кърджали), беше доволен, но не спести критики към отпускането на своите играчи след като поведоха с 2:0 на Септември в среща от 13-и кръг на Първа лига.

Все пак кърджалии стигнаха до победата.

"Няма да сме ние, ако е спокойно. При нас винаги има напрежение в последните минути. Разбира се, не трябва да се стига до такива ситуации, трябва да си затваряме мачовете. Най-коварният резултат е 2:0, отпускаш се, инкасираш и после мислиш как да запазиш преднината си.

Инстинктивно като имаме резултат приемаме играта, това не ми харесва и се надявам да го изчистим. Като има положителен резултат, трябва да контролираме топката“, заяви Тунчев.

"До някаква степен имаме постоянство. През миналия кръг постигнахме първа победа като гост. На няколко пъти ни се изплъзват победите, има какво да се работи, но сме на прав път.

Трябва да дадем малко или много почивка на някои играчи за Купата на България. Трябва да се изчистят картони и това ни беше запланувано преди самия мач“, добави наставникът на Арда.