Крилото на ПАОК - Кирил Десподов, говори след равенството на неговия отбор срещу Виктория Пилзен. Двубоят на ст. "Тумба" от трети кръг на Лига Европа завърши 2:2. Капитанът на националния ни отбор се появи като резерва в средата на второто полувреме и асистира за първото попадение на гърците, които стигнаха до точката в заключителните минути.

"Беше много хубаво, че успях да помогна на отбора, след като влязох от пейката. Аз и останалите, които се появихме, дадохме повече интензивност и свежест на отбора. Ако имахме няколко минути повече, можехме да направим 3:2. Всеки път, когато играя от пейката или като титуляр, гледам да помогна на отбора. Това е целта ми. Понякога мога да успея, друг път нямам добър ден. Винаги давам всичко от себе си и поемам отговорност и инициатива на терена. Щастлив съм, че влязох в правилния момент, за да променя посоката на мача. В последните минути смятам, че заслужавахме да вземем победата с положенията, които пропуснахме", заяви бившият играч на Лудогорец.