Викингур Рейкявик спечели домакинството си на Серкъл Брюж с 3:1 във втория кръг на груповата фаза от Лигата на конференциите. Двубоят бе на стадион "Kopavogur" в Ко̀упавогюр.

Лявото крило на гостите Казим Олаигбе откри в 16-та минута, когато бе намерен от нападателя Ахуеке Стийв Кевин Денке. Стрелецът Ари Сигурпалсон изравни 60 секунди по-късно, благодарение на асистенция от полузащитника Даниел Джурич. В продължението на първата част Джурич не успя да вкара от наказателен удар. Въпреки това той се разписа в 76-та минута чрез пас на халфа Ерлингур Агнарсон. Бранителят Гунар Ватнхамар оформи крайния резултат в 83-та след подаване на Гисли Тордарсон.

Викингур вече е 16-и с 3 точки, след като на трети октомври загуби гостуването си на Омония с 0:4. Серкъл е 5-и също с 3 точки, но по-добра голова разлика.