Старши треньорът на Локомотив София - Антон Велков, говори след поражението на неговия тим от Славия. Столичното дерби от 13-и кръг на Първа лига завърши 3:2 за "белите".

"В тези три мача, откакто съм треньор, отборът играе само по едно полувреме, това е страхотен проблем за нас и трябва да намерим решение. Загубихме след допускането на наивен и глупав трети гол. В момента това е положението. Съжалявам, че показваме такова лице. Опитахме да обясним каква е цената и значението на този мач на футболистите, но явно не успяхме. Говорим много различни езици, но ще трябва да намерим решение. Отборът е добре подготвен, защото изнасяме добри втори полувремена. Отбелязахме 4 гола за тези три мача и мисля, че има позитиви в това отношение, но това не означава нищо, ако играем само по едно полувреме“, каза Велков.