В ключовите моменти от мача играчите на Барселона се справиха по-добре от нас. Това коментира наставникът на Байерн Венсан Компани след загубата от Барселона.

В мач от третия кръг от основния етап на турнира Шампионска лига Барселона победи у дома Байерн с 4:1.

"Дадохме всичко от себе си в този мач, но моментното ни състояние явно не позволява да печелим такива мачове – анализира след двубоя Компани. – Започнахме прекалено припряно втората част. Опитах да стресна тима, като направих четири смени, но те се оказаха недостатъчни. През първата част усещането бе, че можем да поемем контрола върху двубоя. В ключовите моменти съперникът взе по-точните решения. Загубата е тежка. Длъжни сме да си направим точните изводи след сблъсък с толкова силен съперник и следващият път да използваме възможностите си. Най-простият анализ показва, че трябваше да използваме по-правилно моменти си и да измъкнем инициативата от съперника. Стигнахме до няколко добри момента в атака, но за 90 минути не успяхме да поемем контрола за по-дълго“.