Христина Вучкова направи впечатляващ мач при победата на Фенербахче над Бешикташ като домакин с 3:0 гейма (25:14, 25:20, 25:13) в мач от четвъртия кръг на женския волейболен шампионат на Турция.

За Фенербахче, където се подвизава и друга българска бивша националка – Елица Василева-Атанасиевич, това е четвърти успех за сезона в шампионата.

Вучкова завърши мача с 14 точки (1 ас, 4 блокади), като бе втора по резултатност. Мелиса Варгас завърши със със 17 точки (4 аса) за отбора.

Елица Василева се появи на терена във втората част и остана като титуляр в третия гейм, като записа 3 точки (2 блокади).

За Бешикташ Олива Рожански и Бегюм Качмаз завършиха с по 6 точки.

Фенербахче остава начело във временното класиране с 12 точки. Бешикташ е осми с 6.

В следващия кръг Фенербахче среща Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул), на 26 октомври (събота).