Тотнъм записа обрат от 0:1 до 4:1 срещу Уест Хем като домакин в среща от 8-и кръг на Висшата лига на Англия по футбол.

Двубоят се игра на стадион "Тотнъм Хотспър".

Гостите откриха резултата чрез Мохамед Кудус, който бе точен в 18-ата минута. До края на полувремето "шпорите" изравниха чрез шведа Деян Кулушевски (36').

През втората част домакините натиската и в рамките на 8 минути - между 52-ата и 60-ата вкараха нови три попадения.

Тон за обрата даде Ив Бисума, който бе точен в 52-ата, а Жан-Клер Тодибо си отбеляза автогол 3 по-късно. Звездата Хьон-Мин Сон (на снимката) оформи крайното 4:1.

"Чуковете" останаха с човек по-малко в 86-ата минута когато Мохамед Кудус бе изгонен с директен червен картон заради неспортстменско поведение.

С успеха Тотнъм събра 13 точки и се нарежда 6-и в подреждането. Уест Хем са 14-и с 8 точки.