Левски и ЦСКА играят при резултат 0:0 пред около 30 000 зрители на Националния стадион "Васил Левски“ в двубой от отложен мач от 8-и кръг на Първа лига.

"Сините" стартираха агресивно, но още в 7-ата минута "червените" нанесоха точен удар чрез Тибо Вион, но Матей Маркович изби. Малко след това Мика Пинто стреля страховито от далечна дистанция, но топката мина покрай вратата.

В 23-ата минута Алекс Колев получи извеждащ пас отдясно в наказателното поле и стреля към близкия ъгъл, но нацели гредата на гостите.

В 45-ата минута Марселино Кареасо изведе Аарон Исека сам срещу Матей Маркович, нападателят преодоля вратаря, но Цунами изчисти от голлинията. ЦСКА претендира за дузпа, но до такава не се стигна.