Новият отбор на Божидар Краев и бившия испански национал и ексиграч на Манчестър Юнайтед, Челси и Валенсия - Хуан Мата - Уестърн Сидни Уондърърс претърпя поражение от Сидни с 1:2 в дербито от първия кръг в австралийската А-лига.

Двамата новаци в тима се появиха от скамейката, но така и не успяха да помогнат на тима си да избегне поражението.

Джо Лоли даде аванс за Сидни с гол в 17-ата минута.

На полувремето българинът Божидар Краев влезе в игра, заменяйки Закари Сапсфорд.

В 56-ата минута домакините изравниха резултата чрез Айдън Хамънд. Само 6 по-късно в игра се появи и Хуан Мата, но в 64-ата гостите регистрираха крайното 1:2 след попадение на Патрик Климала.

В 87-ата Макс Бърджес от Сидни бе изгонен, но тимът на Краев не успя да се възползва от численото си превъзходство.