Кикбоксьорите на СК "Стар тийм“ триумфираха в комплексното класиране на държавното първенство по кикбокс в леките стилове на татами, което се проведе в зала "Арена Асарел“ гр. Панагюрище.

Възпитаниците на Иван Георгиев и Деница Миленкова заеха призовата позиция, след като спечелиха най-много отличия (120 от които 36 златни, 32 сребърни и 52 бронза).

Втори се наредиха състезателите на спортен клуб "Масару“ с треньори Иво Деспотов и Стефан Костадинов с актив от 39 отличия ( 22 златни, 6 сребърни и 11 бронза).

Трети на почетната стълбичка на победителите се качиха представителите на спортен клуб "Умай Радулов“ с треньор Борислав Радулов и общо 33 медала (12 златни, 16 сребърни, 5 бронзови).

Четвърти стана СК "Ка Ел Кикбокс“, гр. Перник, а домакините от СК “Оптикс“ се наредиха 5-ти, като състезателят им Найден Бакърджийски бе отличен с награда за "най-техничен състезател“ на шампионата.

Следващото състезание за националите ни по кикбокс е Европейското за мъже и жени в Атина от 02.11 до 10.11.