Отборите на Локомотив (Пловдив) и Арда (Кърджали) завършиха наравно 1:1 в контролен мач, който се изигра на помощния терен на "Лаута“.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на легендата на Локомотив Атанас Драмов.

През първата част двата тима не успяха да си вкарат голове, като по-добрите възможности бяха за Локомотив.

След почивката Арда поведе в 62-ата минута чрез Чиносо Офор. Той прехвърли вратаря на Локомотив с удар от границата на наказателното поле.

В 70-ата минута Офор пропусна отлична възможност да удвои преднината на гостите.

Локомотив възстанови равенството в 84.ата минута- Данило Полонский намери отлично Хуан Переа, който вкара за 1:1.

Четири минути по-късно Чиносо Офор от Арда стреля опасно, но вратаря на Локомотив Кристиан Томов показа класа и спаси.