Атакуващият полузащитник Илиан Стефанов-Нани направи мечтано завръщане на терена за Левски след седемесечно лечение на контузия.

Халфът се появи на терена в контролата срещу Хебър в 60-ата минута и вкара два от головете за победата на Левски с 4:0.

На стадион "Виваком Арена-Георги Аспарухов“ Левски вкара по два гола във всяко от полувремената на водения от временния наставник Йордан Минев тим на Хебър.

Завръщане за Левски след контузия направи и Фабио Лима, който дори стартира като титуляр.

Преди почивката "сините“ треснаха и две греди.

Левски стартира отлично мача и Асен Митков удари греда след центриране на Майкон. Добра реакция на вратата на тима от Пазарджик Дебърлиев също помогна.

Последва греда за Левски и на Патрик Мислович.

В 28-ата минута игралият силно Патрик-Габриел Галчев намери Сангаре, който с глава откри резултата.

В края на полувремето добро положение за Левски пропусна Мислович.

Малко след това "сините“ стигнаха и до втория си гол. Клеман Икенна с пета вкара след подаване от ъглов удар.

На почивката Станислав Генчев направи куп смени.

В 60-ата минута на терена се появи и Илиян Стефанов.

В 72-ата минута именно Нани покачи на 3:0, а отново той, в 84-ата минута оформи крайното 4:0 за Левски.

Добри изяви през втората част на вратата на Левски имаше Андонов.