Президентът на Черноморец - д-р Спасимир Иванов, изрази възмущението си от съдийството в двубоя срещу Атлетик (Куклен) от първенството на Трета лига - Югоизток. Мачът завърши 0:0, като "акулите" изтърваха куп изгодни положения за гол. Д-р Иванов обаче има силни забележки по отношение на начина, по който главният съдия Кристиян Колев е водил двубоя, както и цялата съдийска бригада. Ето и неговото изявление:

"Бих искал да изразя своите впечатления от мача Атлетик (Кулен) - Черноморец, който завърши 0:0. Възмутен съм от поведението на главния рефер Кристиян Колев, както и на цялата съдийска бригада. Те не позволиха реално да се играе футбол. Толерираха симулациите, провокациите и грубостите на домакините. Не бе изваден нито един жълт картон, въпреки многократните основания за това. Футболистите на Атлетик бавеха играта по най-демонстративен начин, явно симулираха контузии или нужда от лекарска помощ.  Нарушаваха феърплея и правилата  по всякакъв начин. На база на изгледания видеозапис изчислихме, че през първото полувреме чистото игрово време е 18 минути, а през второто 20. Тук са включени и статичните положения. Съдията обаче не реагира по никакъв начин. Толерираше един откровен антифутбол. Спрямо Черноморец се свиреше тенденциозно. И това не е за първи път през този сезон. Ние обаче няма да допуснем подобно отношение към нашия клуб. Подготвили сме жалба, която е изпратена до Зоналния съвет на БФС в Пловдив. Приложен е видеозапис с всички скандални отсъждания.  Настояваме за сериозно наказание на цялата съдийска бригада. В Черноморец работим с амбицията да развием един сериозен  проект и да върнем позициите на клуба в българския футбол. Заради това няма да търпим трудът и усилията на всички да бъдат ощетявани по такъв безобразен начин", коментира д-р Иванов.