Старши треньорът на Локомотив София - Антон Велков, говори след дебютния си мач начело на столичните "железничари". Локомотив загуби гостуването си на Спартак Варна с 3:2.

"Мисля, че това което показахме първите 20 минути, беше залегнало тотално в начина, по който се подготвяхме. Отчитам факта, че тези промени са стресови ситуации, които водят до положителни неща, но има и такива, които водят до това, което видяхме в течение на мача. Подобни атаки едва ли някой може да прави пълни 90 минути. Допуснахме немалко грешки. В моите очи можехме да стигнем до равния резултат, но не бих казал, че победата на Спартак е незаслужена. Трябва да се фокусираме върху добрите неща. Със сигурност Спартак имат добри футболисти и като отбор са по-сглобени от нас. Ние също разполагаме с добри играчи, но трябва да се окомплектоваме. Горчива е загубата и ще трябва да я преодолеем. Въпреки всичко трябва да си поздравя отбора. Надявам се да оползотворим времето до следващия мач и това да ни помогне да изглеждаме още по-добре. Това нещо не може да се разкаже. Смятам, че хората, които сме тук, сме си на мястото. Това, че ми се случва на мен да бъда начело на Локомотив е нещо, което не можех да откажа. Когато се усетиш на място, трябва да дойдеш. Започваме с тези момчета да се сработваме. Имаме дефицити в играта, но по-малко приказки - повече работа", сподели новият треньор на Локомотив.