Отборите на Марсилия и Анже завършиха наравно 1:1 в мач от 7-ия кръг във френската Лига 1.

За последният в класирането Анже това е 3-о равенство за сезона, като тимът остава без спечелен мач.

Точката за тима е още по-ценна, тъй като от 26-ата минута отборът игра с 10 души след директен червен картон за Лилиан Рао-Лисоа.

Домакините от Марсилия не останаха по-назад, като численото им предимство продължи едва 4 минути. В 30-ата минута втори жълт и червен картон получи Неал Мопе.

За Марсилия това е второ равенство за сезона, като преди останалите мачове от кръга отборът е на 3-ото място в класирането.

След безрезултатно първо полувреме домакините първи вкараха. Това стори резервата Джон Роу в 51-ата минута, само 5 минути след като влезе в игра.

Анже възстанови равенството 4 минути по-късно чрез Фарид Ел Мелали.

Домакините стигнаха и до втори гол. В 68-ата минута Майкъл Мурийо вкара, но попадението бе отменено заради игра с ръка.