Олимпик Лион победи Глазгоу Рейнджърс с 4:1 като гост във втория кръг от груповата фаза на Лига Европа. Двубоят бе на стадион "Айброкс" в шотландската столица.

Белгиецът Малик Фофана откри в 10-та минута, когато бе намерен от френския стрелец Раян Шерки. Уелсецът Том Лоурънс изравни 4 по-късно, благодарение на асистенция от нигериеца Сириел ДесерсАлександър Лаказет даде нова преднина на гостите в 19-та минута чрез пас на Фофана, а в продължението на първата част Лаказет отново се разписа с второ голово подаване от Фофана. Именно Фофана фиксира крайния резултат в 55-та минута след докосване на кълбото от Шерки.

На 26 септември Рейнджърс надви с 2:0 Малмьо като гост, а същата вечер Лион надигра Олимпиакос с 2:0 вкъщи.