Старши треньорът на Интер - Симоне Индзаги, говори след победата на неговия тим над Цървена звезда. "Нерадзурите" спечелиха домакинството си от втори кръг на Шампионска лига с 4:0.

"Момчетата бяха добри, изиграха сериозен мач срещу отбор, който дойде да играе чисто дефанзивен футбол. С изключение на няколко контраатаки, които можехме да разчетем по-добре и през първите пет минути на второто полувреме, всичко вървеше добре. Искахме тази победа след представянето ни в Манчестър. Трябва да продължим в тази посока. Получих отговорите, които исках, доволен съм. Те дават всичко от себе си, аз трябва да вземам решения кой да играе мач за мач. Те заслужаваха тази възможност и се възползваха много добре от нея. Имаме двама нападатели, които играят повече, Тюрам и Лаутаро, но сезонът е дълъг. Арнаутович и Тареми са двама играчи, които исках в състава. Доволен съм от начина, по който работят ежедневно в тренировките и трябва да продължат така", каза още Индзаги.