Комо стигна до успех над Верона с 3:2 в двубой от шестия кръг на италианската Серия А, игран на стадион "Джузепе Синигалия".

Домакините поведоха в резултата след гол на Патрик Кутроне (43') в края на първото полувреме. В началото на втората част Дарко Лазович (53') изравни, но след това Кутроне отбеляза второто си попадение в срещата, а Андреа Белоти (89') сложи точка на спора в края на мача. Все пак играчите на Дзанети Паоло отбелязаха второ попадение, благодарение на Матис Ламбурд (90+4'). Като за капак на всичко, гостите останаха с човек по-малко на терена, след като в 64-ата минута Томаш Суслов получи втори жълт и респективно червен картон.

Така Комо застана на 10-ото място в класирането на първенството с актив от 8 точки. Верона е на 14-ата позиция с 6, колкото има и Фиорентина, който от 19:00 часа гостува на Емполи.