Отборите на Септември (София) и ЦСКА 1948 завършиха наравно 1:1 в отложен мач от 3-ия кръг в efbet Лига.

Двата тима изиграха равностоен мач. Веднъж гредата спаси вратата на Септември от гол, а домакините от Септември удариха на два пъти греди.

През първата част гостите от ЦСКА 1948 бяха по-активни, като играчите на Валентин Илиев пропуснаха едно страхотно положение, а веднъж удариха и греда. Виновник и за двете бе Марио Илиевски.

Бирсент Карагарен в 16-ата минута откри резултата, давайки преднина на ЦСКА 1948. Асистент на попадението бе Илиевски.

В 21-ата минута тимът на Септември успя да изравни, като точен бе Витиньо. Голът бе изработен от Джордан Гутиерес.

Домакините успяха да вкарат от единствения си точен удар към вратата на ЦСКА 1948 през първата част.

В самия край на полувремето Септември пропусна страхотен шанс и за втори гол, като Витиньо удари греда.

След почивката двата тима предложиха битка в средата на терена, като домакините удариха веднъж греда.

В крайна сметка отборите поделиха по точка.

След четвъртото си равенство за сезона ЦСКА 1948 е на 7-ото място в класирането, като е и с мач по-малко.

Септември стигна до първото си равенство, като е на предпоследната, 15-а позиция.