Отборите на Брайтън и Нотингам завършиха наравно 2:2 в мач от 5-ия кръг във Висшата лига на Англия.

Равенството остави двата тима с равен актив от точки в класирането, като отборите делят 7-8 място.

И двата отбора са без загубен мач в шампионата от началото на сезона, като имат по 3 равенства и 2 победи.

Мачът стартира страхотно за Нотингам, които поведоха в 13-ата минута след точно изпълнена дузпа от Крис Ууд.

Домакините направиха обрат в края на полувремето в рамките на 3 минути.

В 42-ата Джак Хиншълууд изравни, а в 45-ата Дани Уелбек вкара за 2:1.

В 70-ата минута тимът на Нотингам стигна до точката след като резервата Жота Силва подаде на друга резерва - Рамон Соса, който вкара за 2:2.

Нотингам приключиха мача с десет души, след като в 83-ата минута Морган Гибс-Уайт получи втори жълт и червен картон.

От пейката на гостите пък бе изгонен в ситуацията мениджърът на Нотингам Санто Ешпирито.