ПАОК, с капитана на националния отбор Кирил Десподов в редиците си, победи като гост Волос с 4:1 в мач от 5-ия кръг в гръцката Суперлига.

Българинът бе титуляр за гостите от Солун, като остана на терена цял мач, но на фона на представянето на останалите си съотборници направи слаб двубой за стандартите си.

Домакините от Волас получиха страхотен шанс да поведат още в 3-ата минута, но Артман пропусна дузпа.

В 24-ата минута Шваб му показа нагледно ка се изпълнява наказателен удар и откри за ПАОК.

Десет минути по-късно Волос остана с десет души, след като Ферари получи втори жълт и червен картон и отпраши към съблекалнята.

В 54-ата минута ПАОК вкара втори гол чрез Мург, но две мионути по-късно Мендиета върна едно попадение за 1:2.

В 60-ата минута Тайсон вкара за 3:1, а в 89-ата минута Чалов оформи крайното 4:1 за ПАОК.

След четвъртата си победа за сезона ПАОК е лидер в класирането, като продължава без загуба.

Волос регистрира 4-а загуба, като тимът има и един успех, заемайки място във втората половина на класирането.