ЦСКА-София води на Берое с 1:0 след първото полувреме на двубой от 9-ия кръг в efbet Лига.

Мачът се играе на стадион "Христо Ботев“ в Благоевград.

Коалипо от крайно дискусионна дузпа в добавеното време на полувремето даде преднина за ЦСКА.

Стартът на двубоя закъсня с 11 минути заради проблеми с телевизионното излъчване и невъзможността за пълноценно използване на системата ВАР.

Тимът на Берое влезе в мача по-добре, но ЦСКА постепенно изравни играта, като не се стигна до много ситуации пред вратите.

В добавеното време Марселино Кареасо си изпроси дузпа, която любезно бе дадена на "червените“ след консултации с ВАР-асистентите. Коалипо бе точен за 1:0 за ЦСКА.

През първата част играчите на Александър Томаш стигнаха до 2 точни удара, докато отборът на Берое до 1.

Полузащитникът на ЦСКА Илиан Илиев-младши получи жълт картон в 31-ата минута на двубоя.