Торино спечели гостуването си на Верона с 3:2 в мач от 5 кръг на италианската Серия "А".

Антонио Санабриа откри за "биковете" в 10', а Григорис Кастанос изравни резултата само 2 минути по-късно. Домакините остана с 10 човека на терена, след като Павел Давидович получи директен червен картон в 21', а главният съдия отсъди дузпа за гостите, която обаче не бе реализирана от Санабриа.

Торинци успяха да се оттеглят на почивката с гол преднина благодарение на попадение на Дуван Запата. Лятното попълнение Че Адамс влезе като резерва и отбеляза втория си гол с екипа на "Ел Торо" в 79', а крайният резултат оформи резервата Даниел Москера в самия край на мача.

Играчите на Паоло Ваноли заемат лидерското място във временното класиране с 11 точки, докато възпитаниците на Паоло Дзанети са 9-и с 6 точки.