Милан спечели домакинството си на Венеция с 4:0 в мач от 4 кръг на италианската Серия "А".

"Росонерите" убиха всякаква интрига в двубоя още преди да е изминал половин час игра. Тео Ернандес откри в 2', а 14 минути по-късно Матео Габиа удвои. Кристиан Пулишич бе точен от бялата точка в 25', а Тами Ейбрахам също не пропусна 11-метров наказателен удар в 29'.

Гол на гостите в 71' не бе зачетен заради нарушение в нападение след намесата на ВАР, а две минути по-късно Ханс Кавиля получи втори жълт картон в рамките на само 6 минути и остави Венеция с човек по-малко.

Възпитаниците на Пауло Фонсека заемат 8 място във временното класиране с 5 точки, докато играчите на Еузебио Ди Франческо са на последната 20-а позиция с 1 точка.