Старши треньорът на Славия - Златомир Загорчич, говори след поражението на неговия тим. "Белите" загубиха гостуването си на Септември София с 3:2 в мач от изтегления 12-и кръг от Първа лига.

"Противникът вкара гол повече и спечели заслужено мача. Пропуснахме нашите ситуации. Можеше да изравним резултата. Правим много пропуски. Ще си говорим през седмицата. Ще говорим с шефовете дали нещо може да се случи. Всичко зависи от шефовете. След 15-20 минути показахме някои неща, които ми се искаха, но имаше много индивидуални грешки. Това е причината да загубим. През целия двубой опитвахме да се върнем. Пуснахме два лесни гола през втората част. Това много ме ядосва. Не реализирахме пред противниковата врата и това ни струваше загубата. Чунчуков вкара гол и това ме радва. Той не е карал подготовка с нас. Липсват му тренировки. Дано навлезе във форма.  Не ме интересува с кой играем. Важно е как се представяме. Може да спечелим или загубим, но всичко зависи от нас", заяви наставникът на Славия.