Треньорът на Хебър Веселин Великов бе доволен от спечелената точка от играчите си на "Лаута“, но не спести и критики към състезателите си.

Локомотив (Пловдив) и Хебър завършиха наравно 3:3 в мач от 12-ия кръг в efbet Лига. Тимът от Пазарджик измъкна точката с 2 гола в добавеното време на мача, след като изоставаше с 1:3.

"Мачът започна идеално за нашия отбор. След първата минута до края на полувремето бяхме безобразни – каза Великов след двубоя. - Можеха да водят на почивката с 3 гола. Направихме промени, после и други промени. Те дадоха резултат, момчетата се бориха до последната секунда и онзи отгоре ги погледна. С играта през първата част, особено след нашия гол, после до 45ата минута мислех, че няма да вземем и точка.

Както бяхме планували, така и започна мача. Ранен гол, идеално, после нямам представа какво се обърка“.

Треньорът на Хебър не спести добри думи за голмайстора на отбора Набил Макни.

"Ако Набил Макни продължава да играе така, трудно може да го задържим. Затова сме 22-23 човека. Ако той излезе, ще трябва да търсим ново попълнение“, каза Великов.

Той изрази надежда, че възможно най-скоро тимът ще се завърне в Пазарджик за домакинските си мачове.