Полуфиналистът на ЕВРО 2024 Нидерландия и домакинът на форума Германия завършиха 2:2 във втора среща и за двата тима от кампанията в Лига на нациите.

Двубоят, който бе част от Лига "А", група 3, се игра на стадион "Йохан Кройф Арена" в Амстердам пред 50 109 зрители.

Играчът на Милан Тижани Райндерс откри резултата за "лалетата" с гол във 2-ата минута. Още до края на първата част "Бундестима" обърна резултата след попадения на Денис Ундав в 38-ата и на Йозуа Кимих в продължението. Асистенцията за втория гол бе на Ундав.

В началото на второто полувреме Дензъл Дъмфрис изравни след пас на Брайън Броби.

В първите си мачове от надпреварата Нидерландия победи Босна и Херцеговина с 5:2, а Германия разби Унгария с 5:0.