Защитникът на Северна Ирландия Пади Макнеър критикува качеството на терена в Пловдив. Той говори пред "Белфаст Телеграф" след загубата на своя тим с 0:1 от България (0:1) в Лигата на нациите.

"Не искам да търся извинения, но теренът беше може би най-лошият, на който съм играл на международно ниво. Не, не, определено не трябва да получава рарешение от УРФА.

Никога през живота си не съм виждал терена да се реже толкова лесно. Както казах, не искам да го използвам като извинение и беше същото и за двата отбора, но не мисля, че е идеално. Но да ви кажа, дори като стартираш на спринт, и чимовете излитат.

Беше разочароващо. Те очевидно започнаха мача много добре и ние не успяхме да се закрепим в първите 15-20 минути. Мислех, че вдигнахме малко повече нивото, но голът преди края на полувремето беше отвратителен удар. Случва се", каза бившият играч на Манчестър Юнайтед и настоящ такъв в Уест Бромич Албиън - Макнеър.