Играем не на 100 а на 150 процента и правим всичко възможно да завършим първи в групата. Това заяви капитанът на националния отбор по футбол на България Кирил Десподов след победата на тима над Северна Ирландия.

България победи Северна Ирландия с 1:0 в мач от 2-ия кръг, група "С“ на турнира Лига на нациите. Голът на стадион "Христо Ботев“ в Пловдив вкара именно Десподов.

"Добре изигран мач за нас особено през първото полувреме – анализира след двубоя Десподов. - Много важен мач за нас. Благодаря на всички, които ни подкрепиха, Пловдив е футболен град. Доста търсихме гола през първото време и първият мач изпуснахме доста положения, днес две греди.

Мога да кажа, че второто полувреме излязохме по-прибрани, дадохме инициативата, играхме добре и заслужено победихме".