Отборите на Йордания и Кувейт завършиха наравно 1:1 в световна квалификация от 1-ия кръг на третия етап на квалификациите за шампионата през 2026 година, зона "Азия“.

В Аман двата тима си размениха по едно полувреме.

Домакините поведоха в 14-ата минута чрез Муса Ал-Тамари.

В добавеното време на мача гостите от Кувейт получиха дузпа, която Юсеф Насер Ал Сулайман хладнокръвно реализира за крайното 1:1.

В друга световна квалификация, която се изигра в Джида, Саудитска Арабия и Индонезия също не се победиха, завършвайки 1:1.

Головете в този мач паднаха до почивката.

Индонезия поведе чрез Рагнар Оратмангун  в 19-ата минута.

Халфът на Ал-Хилал Мусаб Ал Джуайр в третата минута на добавеното време на полувремето възстанови равенството.

Домакините от Саудитска Арабия получиха отлична възможност да стигнат и до победата. В 79-ата минута те получиха дузпа, която полузащитникът на Ал-Хилал Салем Ал Даусари пропусна.