С гол в 88-ата минута на бразилския нападател Матеуш Аиаш, който се появи като резерва 10- минути по-рано, грузинския Ноа стигна до основната фаза на турнира Лига на конференциите.

В реванш от плейофите за тази фаза на надпреварата Ноа загуби гостуването си на словашкия Ружомберок с 1:3. Ноа бе спечелил първия мач с 3:0. Така с общ резултат от двата мача 4:3 Ноа си осигури място напред.

Грузинците играха в реванша от 70-ата минута с десет души, след като бразилският защитник Пабло получи втори жълт и червен ктартон.

Словаците влязоха перфектно в мача, като още в 10-ата минута поведоха с гол на Оливер Лутеран, а в добавеното време на полувремето Ян Хладик удвои аванса им.

В 71-ата минута Мартин Бода бе точен от дузпа за да заличи напълно аванса на Ноа от първия мач.

В 88-ата минута Аиаш попари надеждите на Ружомберок за продължаване, оформяйки крайното 3:1 за словаците в реванша.