Старши треньорът на Барселона Ханс-Дитер Флик похвали новото попълнение на тима Дани Олмо след победата над Райо Валекано (2:1).

"Първите минути на мача не вървяха така, както искахме. Нямаше натиск и не се справихме добре с топката. Барселона беше много по-добър през второто полувреме. Мисля, че трите точки са справедлив резултат. През второто полувреме владеехме добре топката , а причината беше, че Дани Олмо беше на терена.

Той е много добър с топката и в пресата без топка. Той направи разликата през второто полувреме. Ще анализираме целия мач преди мача в събота. Сега имаме 9 точки от 9, но работата още не е приключила. Днес трябва да подобрим играта си през първото полувреме", каза Флик.

Барселона събра 9 точки и се изкачи на 1-во място в класирането. Райо Валекано е на 8-а позиция с 4.