Мегазвездата на световния футбол Кристиано Роналдо отново бе в основата на добрите игра на своя Ал Насър от старта на сезона в Саудитската примейра лига.

Тимът на 38-годишния ветеран победи с 4:1 Ал Файха като гост в двубой от 2-и кръг на шампионата.

Португалската легенда асистира на бразилеца Андерсон Талиска в 5-ата минута, който откри резултата в срещата.

В продължението на първата част самият Роналдо покачи на 2:0 за Ал Насър.

През втората хърватският национал Марсело Брозович направи резултата класически в 85-ата минута след пас на Садио Мане.

До края домакините успяха да върнат едно попадение чрез Фешън Сакала. Крайното 4:1 оформи Талиска, вкарвайки втория си гол в мача, този път в продължението на втората част.

С успеха Ал Насър събра актив от 4 точки и излезе на 2-о място във временното класиране. Ал Файха са предпоследни без точки.