Николай Митов, треньор на Септември, беше разочарован от изпуснатата първа победа на неговия тим за новия сезон в Първа лига.

Столичани загубиха след обрат от Локомотив (Пловдив) и остават без спечелена точка.

"Искам пак да гледам мача. Елементарни голове. Един-два гола – елементарни. Детски. Млади момчета – разколебават се. Доволен съм, в интерес на истината, макар че не можеш да си доволен, когато загубиш. Виждат се някакви неща, които показват. Чисто нов отбор сме и сме далеч от истината. Вкараха класичка второто полувреме, по-класният отбор съм. По едно полувреме си разделихме. 2:2 да свърши. Има го, работиме и това е.

Тренираме и работиме. Има неща, които, кво да ви кажа – не трябва да има такова училище. Да, успяхме да се върнем. Имаше ситуации, които не изиграхме правилно. Далеч сме много от истината. Трябва да вкараме класичка малко. Попълнения трябват. Работата се вижда. Ако не се вижда, да ми кажат някои..

Нормално да има разочарование. Поне равен да беше. Трябва да вдигнеме момчетата. Доста промени има. Стараят се, гледаме напред“, заяви Митов.