Арда води на ЦСКА-София с 1:0 след първото полувреме на мач от 6-ия кръг в efbet Лига.

Намди Чинонсо Офор в 42-ата минута откри резултата в мача, давайки преднина на домакините.

На "Арда Арена“ в Кърджали отборът на Арда имаше териториално превъзходство през първите 45 минути, но по-точни към противниковата врата бяха избраниците на Томислав Стипич.

В 27-ата минута Станислав Иванов се разходи като призрак между отбраната на ЦСКА и отправи опасен удар към вратата на гостите, но Густаво Бусато показа, че се намира в страхотна форма и спаси.

В 42-ата минута домакините поведоха след гол на Офор, който се възползва от неадекватна игра на Брайън Кордоба в отбраната на ЦСКА и разпечата вратата на Бусато.

В края на полувремето Християн Петров удари греда за ЦСКА.