Крумовград загуби от Берое с 0:1 се оттеглиха на спортен комплекс "Никола Щерев-Старика“ в двубой от петия кръг на Първа лига.

Домакините нацелиха греда в 14-ата минута. Божидар Кацаров бе изпуснат от защитата на Берое след центриране от корнер. Футболистът нанесе удар с глава, който Артур Мота със сетни сили изби в гредата.

В 32-ата минута Даниел Оливейра шутира от далечно разстояние, но топката премина покрай вратата на Берое.

Въпреки добрата игра на Крумовград, Берое успя да стигне до успеха. Хуанка Пинеда проби отдясно и центрира. Винисиус Белоти пусна топката към Леандро Годой, който със странична ножица я прати в долния ляв ъгъл.

Така Крумовград застана на 12-ото място в класирането на първенството с актив от 3 точки, колкото има и ЦСКА. Берое се изкачи до третата позиция с 10.