Ирландският Сейнт Патрикс се класира за плейофите в турнира Лига на конференциите.

В реванш от третия предварителен кръг на състезанието ирландците победиха като гости азерския Сабах Баку с 1:0. Сейнт Патрикс спечели и първия мач със същия резултат.

Домакините до голяма степен намалиха шансовете си за успех сериозно още в 27-ата минута, когато останаха с десет души.

Мароканският бранител Софиан Шакла получи директен червен картон, оставяйки тима на Сабах Баку в начален състав.

Зак Елбузеди в 48-ата минута вкара единствения гол в мача, давайки победата за ирландците.

В плейофа за място в групите на Лига на конференциите Сейнт Патрикс чака победителя от двойката между Иберия 1999 и Башакшахир. Турците имат аванс от първия мач 1:0.