Отборите на Лудогорец и Карабах завършиха 3:2 за отбора от Азербайджан първото полувреме на реванш от третия предварителен кръг в Шампионска лига.

В първия мач първенецът на България спечели с 2:1.

На стадион "Хювефарм Арена“ в Разград гостите от Азербайджан откриха головото шоу още в 7-ата минута. Тогава Жуниньо се възползва от елементарла грешка в отбраната на Лудогорец и откри резултата.

Лудогорец отговори в 13-ата минута, когато Квадво Дуа изравни.

Десет минути по-късно домакините получиха дузпа, която Дуа реализира, като с втория си гол в мача направи резултата 2:1 за Лудогорец.

В добавеното време на първата част и Карабах получиха дузпа, която алжирецът Ясин Бензиа вкара за 2:2.

Четири минути по-късно отборът на Калрабах стигна и до трети гол, след като влезлият като резерва Патрик Андраде бе точен.

Андраде се появи на терена принудително, заменяйки в 39-ата минута контузения Марко Янкович. Десет минути преди това принудително терена напусна и Марко Вешович от Карабах, който бе заменен от бившия играч на Локомотив (Пловдив) Матеуш де Барош да Силва.