Старши треньорът на Берое - Хосе Луис Ачиари, говори след поражението на неговия тим от Локомотив Плодив. Заралии допуснаха домакинско поражение с 2:0.

"Първо искам да поздравя Локомотив Пловдив и Любо Пенев за победата им. Направихме добър мач, имахме топката първото полувреме. Но когато имаш топката и не вкарваш, мачът е отворен. Така второто полувреме с едно центриране и още една ситуация ни вкараха два гола. Имахме някои ситуации за гол, имахме интензитет и други добри атаки, но не вкарахме. Доволен съм от играта, но съм разочарован от резултата. Предпочитам да играем по-лошо и да печелим, а не да играем добре и да не печелим. Чувстваме се добре, когато играем вкъщи. Минали са само четири кръга, остават много мачове, искаме максимума от точки в следващите двубои“, сподели Ачиари.