Спартак Варна приема ЦСКА в мач от третия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Спартак" в морската ни столица започва в 19:00 часа.

"Соколите" се намират в челото на класирането, след като спечелиха 4 точки в първите си два двубоя за сезона. На старта на сезона варненци надвиха Хебър Пазарджик с 2:0, а във втория кръг завършиха наравно 2:2 с ЦСКА 1948.

Спартак бе гост в първите два кръга и сега за първи път ще играе пред собствена публика след завръщането си в елита.

Единствената победа на ЦСКА до тук също дойде над Хебър. Преди седмица "Армейците" записаха лесни три точки, срещу един от отборите, който е вероятно ще се бори за оцеляването си в карая на сезона.

В първия кръг ЦСКА изигра добро първо полувреме, след което обаче не успя да вземе аванс в Разград. След почивката на тази среща Лудогорец стигна до успеха след автогол.