Славия води на Хебър с 1:0 след първото полувреме в мач от 3-ия кръг в efbet Лига.

Двубоят се играе на стадион "Александър Шаламанов“ в столицата, като домакин е Хебър, но заради лошия терен в Пазарджик мачът се играе на стадиона на "белите“.

35-годишният бранител на Славия Виктор Генев още в 5-ата минута вкара гола за Славия.

"Белите“ имаха сериозно превъзходство през първата част, но успяха да реализират само една от ситуациите, до които стигнала пред вратата на Петър Дебарлиев.

Треньора на Хебър Веселин Великов направи смяна още в 9-ата минута, когато извади Георги Търпов и пусна в игра украинския нападател Олексей Збун.

В самия край на полувремето Атанас Кабов стигна и до първия точен удар за Хебър в мача.