Будучност и ЦСКА 1948 завършиха при 1:0 редовното време на реванш от втория предварителен кръг в Лигата на конференциите. "Червените“ спечелиха първия мач с 1:0.

Така двата отбора продължават спора помежду си в продължения на стадиона в Подгорица.

Двата тима изиграха равностойна първа част, като вратарите Петър Маринов (на ЦСКА 1848) и Милан Миятович на Будучност по веднъж трябваше да показват класа. Веднъж и гредата спаси ЦСКА 1948.

След почивката ЦСКА 1948 започна по-активно, като тимът на Будучност рядко поглеждаше към вратата на гостите.

В 65-ата минута резервата Владимир Перишич се възползва от грешка в отбраната на ЦСКА и неубедителна изява на вратаря Маринов и вкара за 1:0 за Будучност.

В самия край на редовното време Джуканович бе близо до гол, но Петър Маринов демонстрира страхотен рефлекс и запази резултата.

Последва и голям пропуск за ЦСКА 1948 на Реян Даскалов. Тук класа показа Миятович.