Отборите на КФ Лапи от Косово и датския Брьондби завършиха наравно 2:2 в реванш от втория предварителен кръг на турнира Лига на конференциите.

С равенството датчаните подпечатаха мястото си в следващата фаза на състезанието, което си бяха осигурили още след първия мач, спечелен от тях с 6:0.

Елвир Гашиян в 52-ата минута откри резултата за домакините на реванша от КФ Лапи. В 53-ата минута Емануел Йебоа изравни, а в 61-ата Брьондби поведе чрез Охи Омойхуанфо след дузпа.

В 66-ата минута вратарят на Брьондби Томас Микелсен си вкара автогол за крайното 2:2.

В третия предварителен кръг на турнира Брьондби очаква победителя от сблъсъка между Регия и Карнарвън от Уелс. За двата тима предстои протоколен реванш, след като поляците спечелиха първата среща у дома с 6:0.