Отборите на Берое и Локомотив (София) не успяха да счупят двете нули на стадион "Берое“ в Стара Загора и завършиха без победител 0:0 в мач от втория кръг в efbet Лига.

За столичните "железничари“ това бе първа спечелена точка от началото на сезона.

Берое загуби първи точки, след като стартира шампионата с успех като гост.

Двата тима изиграха равностойно първо полувреме с леко надмощие за домакините и чести накъсвания на играта с нарушения. По-опасните положения за откриване на резултата обаче бяха за гостите от София.

Стигна се до само два точни удара към една от двете врати. Те бяха на сметката на Берое, но не успяха да затруднят сериозно вратаря на гостите Александър Любенов.

След почивката домакините имаха малко по-голямо превъзходство, но това така и не доведе до промяна в резултата. Тимът на Берое стигна до още два точни удара към вратата на Локомотив, но не и до гол. Гостите записаха едва един точен удар, но и това им бе достатъчно да измъкнат точка.