ЦСКА 1948 и Спартак Варна завършиха наравно 2:2 в двубой от втория кръг на Първа лига, игран на стадион "Витоша" в Бистрица.

Домакините поведоха рано-рано в мача, благодарение на Марио Илиевски, който успя да се разпише в 16-ата минута. Към края на полувремето Ахмед Ахмедов (41') възстанови равенството, но в 45-ата Неделко Пишчевич отново изведе бистричани напред в резултата. В крайна сметка през втората част Антонио Вутов (71') оформи крайния резултат, след като беше точен от дузпа.

Така Спартак Варна застана на второто място във времетнното класиране с актив от четири точки, с 1 повече от Ботев Пловдив, който след малко се изправя срещу Локомотив Пловдив. ЦСКА 1948 е на десета позиция с 2 точки.