ЦСКА победи гостуващия тим на Хебър Пазарджик с 3:1 в мач от втори кръг на родната Първа лига. Двубоят на Националния стадион "Васил Левски" се проведе без публика заради наказание на "червените" от края на миналия сезон.

Това е и първа победа на "Армейците" в официален мач от края на месец април, когато ЦСКА спечели Вечното дерби с 3:1.

Станислав Шопов вкара първия гол за столичния тим през този сезон в 18', а Марселино Кареасо удвои преднината в заключителните минути на първата част.

Георги Чорбаджийски вкара дебютното си попадение за клуба в 81', а Набил Макни оформи крайния резултат две минути по-късно.

Възпитаниците на Томислав Стипич заемат 4-то място във временното класиране с 3 точки, докато играчите на Веселин Великов са 14-и с 0 точки.